Фото:

Поліція АР Криму

Поліція Автономної Республіки Крим оголосила у розшук керівництво та учасників окремого підрозділу «Рубеж», які протягом березня 2014 року брали активну участь в озброєному захопленні українських кораблів.

Як повідомили правоохоронці, учасників формування «Рубеж» підозрюють у причетності до захоплення протичовнового корвета ВМС України «Хмельницький» та розвідувального катера «Славутич».

Зловмисникам зачоно повідомлено про підозру за ч. 2 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування) та ч. 5 ст. 260 (керівництво незаконно створеними збройними формуваннями, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Фото:

Поліція АР Криму

Так, встановлено 9 бойовиків незаконно створеного збройного формування «Рубеж».

За даними поліції АР Криму, вони протягом березня 2014 року брали активну участь в озброєному захопленні протичовнового корвета ВМС України «Хмельницький», розвідувального катера «Славутич», військових частин ЗСУ, а також розгортанні та діяльності блок-постів.

Водночас імена та прізвища бойовиків не розкриваються.

Нагадаємо, в квітні 2018 року прокуратура АР Крим додала до списку порушників учасників економічного форуму в окупованій Ялті. Вони поповнили список іноземців, які незаконно відвідали анексований Крим.

/Марко Погуляєвський

Поділитись: