Стрілком, який 8 листопада вбив 12 людей у барі міста Таузанд-Окс, в американському штаті Каліфорнія, виявився 28-річний ветеран морської піхоти Йєн Девід Лонґ. Про це каналу CNN повідомив шериф округу Вентура Джефф Дін.

Поліція знайшла тіло стрілка в адміністративному приміщенні бару Borderline Bar&Grill, де відбулася стрілянина. «Ми вважаємо, що він застрелився», — сказав шериф Дін.

Він додав, що правоохоронці проводять обшуки у нього вдома, щоб з’ясувати мотив злочину.

Як повідомляється, поліція вже стикалася з Лонґом. Востаннє, у квітні 2018 року, правоохоронці отримали повідомлення про стрілянину у нього вдома, а у 2015 році він був учасником бійки в іншому барі цього ж міста.

Нагадаємо, під час стрілянини в одному з барів міста Таузанд-Окс, штат Каліфорнія, загинули 13 людей, включно зі стрілком. Серед загиблих помічник шерифа. Ще 12 поранених доставили до лікарні.

У ніч на 8 листопада сталася стрілянина у барі й танцювальному клубі для шанувальників кантрі Borderline Bar & Grill у місті Таузанд-Окс.

За даними правоохоронних органів, на час інциденту там перебували кілька сотень людей.Там проходила щотижнева студентська вечірка.

Раніше повідомлялося, що під час інциденту 11 людей дістали поранення. У поліції повідомили, що стрілок зробив не менше 30 пострілів.

/Лев Коротаєвський

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile