Станом на 15 годину підрозділи Національної поліції закрили більш ніж 500 гральних закладів, виконуючи наказ міністра внутрішніх справ та рішення уряду.

Про це повідомляють у прес-службі Національної поліції.

«Станом на 15:00 працівники поліції вже відпрацювали понад 500 закладів у всіх регіонах України. Мобільні групи продовжують роботу», — повідомили у Поліції.

Там закликають українців дзвонити за номером 102 у разі, якщо вони побачать заклад, у якому займаються гральним бізнесом та азартними іграми, які заборонені законом.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що до 16 години 20 грудня всі гральні заклади в Україні мають бути закритими.

20 грудня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд ухвалив рішення, яке заборонить займатися гральним бізнесом під прикриттям державних лотерей. Невдовзі відповідна постанова з'явилася на сайті уряду.

Зазначимо, що гральний бізнес в Україні заборонений законодавчо з 2009 року. Однак з того часу оператори лотерей знайшли лазівку у законі, яку використовують для здійснення цієї діяльності.

19 грудня у Верховній раді депутати спробували проголосувати за законопроєкт про легалізацію грального бізнесу в Україні, який передбачає, що займатися цим бізнесом можна буде лише у 3-5-зіркових готелях, отримавши відповідну державну ліцензію. Однак депутатам не вистачило голосів для ухвалення законопроєкту у першому читанні, тому його відправили на доопрацювання.

Нагадаємо, що відповідно до опитування КМІС, 56% українців виступають проти легалізації грального бізнесу.

За розрахунками уряду, надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу можуть скласти 2-2,5 мільярда гривень на рік.

Поділитись: