Поліція затримала чоловіка, який справив природну потребу на портрети героїв Небесної Сотні. Ним виявився 21-річний студент, який пояснив свій вчинок тим, що був у стані алкогольного сп'яніння.

Про це повідомила Національна поліція. 

Хлопець ще навчається на 3 курсі одного зі столичних вишів. Поліція порушила проти нього кримінальне провадження за статтею 296 (Хуліганство), санкція якої передбачає 3 види покарання: штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-34 тисячі гривень), арешт до шести місяців або обмеження волі до пʼяти років.

Що цьому передувало?

Ввечері 21 жовтня на Facebook-сторінці «Киев Оперативный» виклали відео, на якому видно чоловіка, який ходить від одного портрета до іншого й справляє малу природну потребу. 

Як повідомила 22 жовтня поліція Києва, про відео їм розповіли представники волонтерської групи. На місце події виїхали правоохоронці, які опитали можливих свідків і вивчили місце інциденту.

Алею Героїв Небесної Сотні створили у 2014 році на частині вулиці Інститутської, що йде від Майдану Незалежності до вулиці Ольгинської. Алея пішохідна, на більшій її частині обабіч встановлені пам'ятні знаки, пам'ятники та меморіали на честь героїв Небесної Сотні.

Поділитись: