Правоохоронці затримали чоловіка, який 2 квітня напав на знімальну групу телеканалу ZIK під час зйомок парків та спортивних майданчиків Києва.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Громадянин, який напав вчора на журналістів знімальної групи телеканалу «ЗІК», затриманий. Той самий, що вчора кричав: «Мені плювати на Закон» і «Мені за це нічого не буде». Поліція свою роботу виконала. Далі справа за судом», — написав він у Facebook, оприлюднивши фото затриманого.

Нагадаємо, 2 квітня невідомі чоловіки напали на знімальну групу телеканалу ZIK у Києві, коли журналісти інспектували столичні парки та спортивні майданчики.

На відео, яке оприлюднив телеканал, видно, як чоловік штовхає журналістку та нападає на оператора. Також молодик заявляє, що йому «плювати на заборону» та «плювати на закон», бо спортивний майданчик у парку — «це єдине місце, де він може займатися спортом».

Зазначимо, що раніше hromadske без проблем вело пряму трансляцію зі спортмайданчика на Гідропарку.

Проте 24 березня на Київщині в смт Коцюбинське невідомий почав перешкоджати роботі журналістки hromadske Аліни Шеремети, яка у прямому етері спілкувалася з працівниками аптеки, магазину та служби доставки про превентивні заходи проти коронавірусу.

Поділитись: