Поліція розкрила вбивство ювеліра Сергія Кисельова, яке скоїли у Києві на початку березня, і затримала трьох підозрюваних у скоєнні цього злочину.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Правоохоронці встановили, що вбивство скоїли з корисливих мотивів.

«Наразі затримано трьох осіб 1969, 1970 та 1975 років народження, які об’єктивно підозрюються у причетності до цього злочину. Один із них вже мав судимість та співпрацював із потерпілим», — повідомили у прес-службі МВС.

Під час обшуків у підозрюваних вилучили два пістолети ПМ, понад 1000 набоїв різного калібру та чотири ручних гранати Ф1 та РГД-5, а також витвори мистецтва.

«Серед вилучених в одного з підозрюваних речей виявили кілька картин. Одна з них схожа на картину, яка у минулому році викрадена у Франції із музею у місті Нансі. Це картина 1915 року художника Поля Синьяка „Порт Ла-Рошель“. Її вартість 1,5 мільйона доларів. Поки не відомо, чи є вона оригіналом, буде призначена мистецтвознавча експертиза», — зазначив Аваков.

Нагадаємо, 5 березня у Києві вбили власника ювелірного заводу Сергія Кисельова. Екс-заступник генпрокурора Давида Сакварелідзе заявив, що вбитий був головним свідком у справі «діамантових прокурорів».

Своєю чергою, у ГПУ заявили, що вбитий власник ювелірного заводу взагалі не причетний до справи «діамантових прокурорів».

Водночас керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що Кисельов проходив у справі про зникнення коштовностей, про яке стало відомо після обшуків у «діамантових прокурорів» Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця.

У 2015 році двом високопосадовцям прокуратури — Володимирові Шапакіну й Олексанадрові Корнійцю — оголосили підозру в хабарництві. Під час обшуків у них вдома та в кабінетах знайшли чималі суми у валюті, а в Олександра Корнійця ще й діаманти. Через це прокурори отримали прізвиська «діамантові».

Поділитись: