Політика

Поліція Іспанії проводить обшуки в уряді Каталонії

20 вересня, 2017 15:32
Політика/Поліція Іспанії проводить обшуки в уряді Каталонії
Зберегти
Вигляд
Іспанська поліція проводить обшуки в приміщеннях, де розташовується уряд Каталонії.

Іспанська поліція проводить обшуки в приміщеннях, де розташовується уряд Каталонії.

Як повідомляє DW, 20 вересня, поліція правоохоронці почали обшукувати офіси департаментів економіки та зовнішньої політики, а також глави уряду, повідомив речник регіонального уряду.

 Повідомляється також про затримання «правої руки віце-голови уряду Каталонії» - регіонального міністра економіки та фінансів Жозе Марія Жове, а також ще одинадцяти каталонських політиків та чиновників, яких у Мадриді називають «сепаратистами».

Напередодні іспанська поліція також провела обшук в офісі найбільшої в Іспанії приватної поштової компанії Unipost, де шукала документи, пов'язані з референдумом.

Центральна влада Іспанії в Мадриді намагається запобігти проведенню референдуму про незалежність Каталонії, який заплановано на 1 жовтня. 

9 листопада 2015 року парламент Каталонії ухвалив резолюцію про незалежність регіону від Іспанії. Уряд Іспанії одразу оскаржив це рішення, тому дія резолюції була призупинена.

6 вересня 2017 року парламент Каталонії  вкотре підтримав проведення референдуму про незалежність. 7 вересня суд в Іспанії призупинив проведення референдуму.

11 вересня у Барселоні близько мільйона людей вийшли на підтримку незалежності Каталонії.

12 вересня прокуратура Іспанії наказала вилучати скриньки та бюлетені для референдуму у Каталонії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини