ENRU

Поліція Іспанії: виконавець теракту в Барселоні досі може бути живий

Водій фургона, який в'їхав у натовп у центрі Барселоні 17 серпня і вбив 13 людей, все ще може бути живий і переховується.

Про це повідомляє BBC з посиланням на поліцію.

Зазначається, що правоохоронці розшукують марокканця Юнса Абуяакуба, якого іспанські ЗМІ тепер називають виконавцем атаки у Барселоні.

22-річний Абуяаккуб жив в місті Ріполь, на північ від Барселони.

Раніше іспанські ЗМІ повідомили, що поліція застрелила ймовірного виконавця теракту в Барселоні під час контртерористичної атаки у Камбрілсі.

За даними BBC, це був 17-річний Муса Укабір, він вважається братом Дрісса Укабіра — чоловіка, якого іспанські ЗМІ спочатку назвали автором теракту в Барселоні.

Однак, як виявилось згодом, Дрісс Укабір не причетний до події — він прийшов у поліцію і заявив, що його брат, ймовірно, Муса Укабір, вкрав у нього документи.

Раніше Муса Укабір вважався головним підозрюваним, однак в п'ятницю глава поліції Хосеп Траперо розповів місцевому телебаченню, що теорія про те, що він був водієм фургону, тепер «малоймовірна».

Нагадаємо, у четвер 17 серпня в Іспанії відбулась серії терористичних атак.

Спочатку на бульварі Рамблас у центрі Барселони вантажівка в’їхала у натовп. Поліція визнала наїзд у центрі Барселони терактом. За останніми даними, внаслідок атаки у Барселоні загинули 13 та постраждали 100 людей.

Згодом у курортному місті Камбрільс в Каталонії під час спецоперації застрелили 5 підозрюваних під час спроби вчинити теракт. За даними поліції восьмеро людей постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖАтаки в Іспанії: що відомо про теракти.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram