Управління поліції Центрального району Санкт-Петербурга подало до суду на портал «Медіазона» через новини про катування у 78 відділку поліції.

Управління поліції Центрального району Санкт-Петербурга подало до суду на портал «Медіазона» через новини про катування у 78 відділку поліції.

Про це повідомляє портал «Медуза».

Повідомляється, що позов стосується захисту ділової репутації правоохороних органів.  Причиною позову стала публікація опублікована 16 листопада 2017 року.

У ній повідомлялося, що затриманий за підозрою в незаконному обігу наркотиків розповів правозахисникам про побиття і катування з боку петербурзьких поліцейських. 

Зазначається, що в позовній заяві стверджується, що після публікації в управлінні провели службову перевірку, і інформація публікації «не знайшла свого підтвердження». Тому поліцейські вимагають видалити дану публікацію з сайту, а також видалити відповідні пости з соцмереж громадської активістки Яни Теплицької і стягнути з неї 50 тисяч російських рублів.

«Медиазона» — російське інтернет-ЗМІ, засноване у вересні 2014 року учасницями групи Pussy Riot Надією Толоконниковою і Мaрією Альохіною. «Медіазона» фокусується на висвітленні новин, аналітики, колумністики про судові та правоохоронні органи, а також пенітенціарну систему Росії, а також на різних проявах переслідувань громадян Росії за їх політичні погляди.

Нагадаємо, шведський підрозділ міжнародної організації «Репортери без кордонів» запустив проект Billboards Beyond Borders.  На Google Street View розмістили цитати журналістів які загинули чи зазнали переслідувань.

Поділитись: