ENRU

Поліція розпочала 2 провадження після сутичок на концерті Ірини Білик в Одесі

Поліція розпочала 2 кримінальних провадження за фактом сутичок під час виступу української співачки Ірини Білик у ресторані «Парк Лео» в Одесі.

Про це повідомляє прес-служба поліції в Одеській області.

У поліції зазначили, що концерт Білик відбувався «на законних підставах». Серед відвідувачів було багато жінок з маленькими дітьми.

За даними правоохоронців, протестувальники почали навмисно провокувати поліцейських, які забезпечували охорону публічного заходу, та безпеку відвідувачів концерту.

«Також ці громадяни вчиняли хуліганські дії, штовхалися, кидалися яйцями, вигукували нецензурну лайку та ображали гостей заходу», — йдеться у повідомленні.

Відкриті кримінальні провадження за ознаками ст.296 (хуліганство) та ст.345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України.

Повідомляється, що слідчими буде надано правову оцінку діям усіх учасників конфлікту.

Нагадаємо, у четвер, 8 червня, в Одесі відбувся виступ української співачки Ірини Білик попри повідомлення поліції про його скасування.

У зв'язку з цим біля ресторану, у якому виступала Білик, зібралися бойкотувальники, в результаті відбулись між ними і правоохоронцями відбулись сутички.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram