Національна поліція завила про відкриття кримінального провадження через обстріл бойовиками селища Троїцьке на Луганщині за статтею 258 Кримінального кодексу (теракт).

Національна поліція завила про відкриття кримінального провадження через обстріл бойовиками селища Троїцьке на Луганщині за статтею 258 Кримінального кодексу (теракт).

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Нагадаємо вночі 18 травня бойовики обстріляли селище Троїцьке. Двоє мирних мешканців загинули, ще двоє поранення.

Будинок у Троїцькому Луганської області потрапив під артилерійський обстріл, 18 квітня 2018 року Фото: Національна поліція

У поліції уточнили, що загинули 13-річний хлопчик та його 39-річний батько; 36-річну матір та 18-річного сина госпіталізували до лікарні з мінно-вибуховими травмами та важкими осколковими пораненнями.

Будинок у Троїцькому Луганської області потрапив під артилерійський обстріл, 18 квітня 2018 року Фото: Національна поліція

За даними поліції, також на Донеччині потрапило під обстріл селище Курдюмівка. Під вогнем опинилися дві вулиці — Трудова та Макарова.

«Уламками посічено 7 будинків та 30 могил на місцевому цвинтарі. У будинках уламками пошкоджено дахи, стіни та вікна. Жертв серед населення немає» — зазначили правоохоронці.

Поділитись: