Поліція склала адміністративні протоколи на заступника голови НАЗК Руслана Радецького за статтею про конфлікт інтересів.

Поліція склала адміністративні протоколи за порушення норм антикорупційного законодавства на заступника голови Національного агентства щодо запобігання корупції (НАЗК) Руслана Радецького за статтею про конфлікт інтересів.

Про це повідомив сам Радецький, назвавши це «черговою спробою дискредитації НАЗК з боку поліції».

У свою чергу, у прес-службі Нацполіції повідомили, що працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції за погодженням з Генеральною прокуратурою склали на члена Національного агентства з питань запобігання корупції адміністративні протоколи за порушення норм антикорупційного законодавства.

«Один із керівників НАЗК порушив вимоги статті 28 «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів». Він не повідомив НАЗК про наявний у нього реальний конфлікт інтересів під час розгляду листа ГПУ та в подальшому погодив проект рішення про відмову у повній перевірці декларацій одного з суддів Печерського районного суду м. Києва за 2015, 2016 роки», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував роботу глави НАЗК Наталії Корчак і порадив усім членам агентства написати заяви про відставку через проблеми в роботі реєстру електронних декларацій. В свою чергу, Корчак заявила, що не має наміру подавати у відставку.

30 березня Мінюст за дорученням прем’єр-міністра почав розробку законопроекту про конкурс щодо обрання нового керівництва НАЗК.

В Мін'юсті заявили, що нове керівництво НАЗК можуть призначити до середини літа.

Згідно із меморандумом МВФ, Верховна Рада України має ухвалити закон про антикорупційні суди до 15 червня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: