Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці в Луганській області на лінії розмежування, де колишні бійці АТО і народні депутати поводять акцію протесту перекрили рух потягів на ділянці Гірське-Золоте.

Поліція відкрила кримінальне провадження під супроводом прокуратури за фактом блокування залізниці в Луганській області на лінії розмежування, де колишні бійці АТО і народні депутати поводять акцію протесту перекрили рух потягів на ділянці Гірське-Золоте.

Про це Громадському повідомила спікер прокуратури Луганської області Анна Зикова.

«Відомості за даним фактом внесені до ЕРДР з попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 279: Кримінального кодексу України, це блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту. Покарання передбачає штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів або виправні роботи до 2 років , або арешт до 6 місяців, або обмеження волі до 3 років», — сказала вона.

Заблокована ділянка

«Попередньо ми оглянули місце події, але буде ще додатковий огляд, коли поліції дозволять це зробити, бо там ще досі знаходяться блокувальники і стоять намети», — повідомила вона.

За її словами, людей зі зброєю на місці немає.

«За нашою інформацією, людей зі зброєю там поки що встановлено не було, якщо такі особи будуть виявлені  - буде відкрите інше кримінальне провадження. Для цього треба більш детально здійснити огляд місця», — наголосила вона.

Кадр з сюжету Громадського

Поліція і прокуратура будуть контролювати акцію, щоб уникнути конфліктів з місцевим населенням.

«Ми будемо контролювати ситуацію там, щоб не було порушення правопорядку, щоб не постраждали ні самі блокувальники, ні місцеві — сказала вона.

Нагадаємо, що 25 січня народний депутат Семен Семенченко заявив про початок блокування  залізниці «Луганськ-Лисичанськ-Попасна» на ділянці Гірське-Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile