УКРАЇНА

Поліція закрила справу про погрози на адресу екс-заступниці міністра інформполітики Попової

25 липня, 2017 16:40
УКРАЇНА/Поліція закрила справу про погрози на адресу екс-заступниці міністра інформполітики Попової
Зберегти
Вигляд
Провадження було відкрите під час історії з публікацією сайтом «Миротворець» даних журналістів у 2016 році.

Поліція закрила кримінальне провадження щодо погроз на адресу колишньої заступниці міністра інформаційної політики України Тетяни Попової та членів її родини, яке було відкрите під час історії з публікацією сайтом «Миротворець» даних журналістів у 2016 році.

Про це в коментарі Громадському розповіла сама Тетяна Попова, додавши при цьому документ, в якому вказується, що провадження закрите «за відсутністю складу кримінального правопорушення».

«Я надала поліції п'ять зразків погроз вбити мене і членів моєї родини», – уточнила Попова.

За її словами, саме те, що погрози вбивства стосувались і її рідних, змусили екс-заступницю міністра інформполітики звернутись до правоохоронців.

«Ми будемо радитись з юристами і ставити додаткові питання з приводу того, що відбувається. При цьому, дивно те, що поліція просить нас надати інформацію про погрози і перешкоджання (у справі щодо списків «Миротворця» – ред.)», – сказала вона.

Також Попова зауважила, що і до цього часу на її адресу продовжують надходити погрози.

Зауважимо, що 3 серпня 2016 року Тетяна Попова вирішила піти у відставку з посади заступниці міністра інформаційної політики України на знак протесту проти утисків журналістів.

Нагадаємо, сайт «Миротворець» опублікував контакти журналістів , які отримували акредитацію в самоназваних «ДНР/ЛНР».

Після обурення українських та міжнародних ЗМІ, а також низки правозахисних та міжнародних організацій, «Миротворець» заявив про своє закриття. Згодом повідомлялось, що сайт «Миротворець» з 3 серпня 2016 року, стає електронним засобом масової інформації.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження через оприлюднення персональних даних журналістів. А Національна поліція повідомила про початок розслідування щодо оприлюднення даних журналістів на сайті «Миротворець».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини