УКРАЇНА

Сайт «Миротворець» заявив про своє закриття після публікації контактів журналістів

УКРАЇНА/Сайт «Миротворець» заявив про своє закриття після публікації контактів журналістів
Зберегти
Вигляд

Сайт «Миротворець» 13 травня заявив про своє закриття після публікації контактів журналістів , які отримували акредитацію в самоназваних «ДНР/ЛНР.

Як ідеться в заяві, яка поки доступна на стартовій сторінці інтернет-видання, це рішення ухвалене через «вимоги уповноваженої з прав людини Лутковської, а також вічно стурбованого Євросоюзу, а також антиукраїнськи налаштованих журналістів України на чолі з заступником міністра інформаційної політики України Поповою».

«Наразі співробітники Центру проводять архівування всієї наявної інформації, яка пізніше буде викладена у відкритий доступ так, що будь-який охочий зможе її завантажити і розгорнути локально на своєму комп’ютері», – йдеться також у повідомленні сайту.

Нагадаємо, раніше журналісти з різних видань звернулись зі спільною заявою щодо дій представників сайту «Миротворець» та політиків. Омбудсмен з прав людини Валерія Лутковська підтримала заяву представників ЗМІ.

Заступник міністра інформаційної політики в ефірі Громадського розповіла, «список Миротворця» загрожує життю журналістів.

Крім того, прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження через оприлюднення на сайті «Миротворець» персональних даних журналістів.

Пов`язані новини