Поліція затримала 9 людей під час сутичок між прихильниками Саакашвілі і правоохоронцями на вулицях Трьохсвятительська і Костьольна у Києві.

Поліція затримала 9 людей під час сутичок між прихильниками Саакашвілі і правоохоронцями на вулицях Трьохсвятительська і Костьольна у Києві.

Про це повідомила прес-секретар Головного управління Національної поліції України в місті Києві Оксана Блищик, передає УНІАН.

За її словами, цих дев’ятьох затриманих було доставлено в управління поліції, на даний момент частину з них вже відпустили.

Однак, прес-секретарка поки не має інформації про кількість постраждалих в ході цих сутичок як серед прихильників Саакашвілі, так і серед правоохоронців.

Громадське слідкує наживо з подіями навколо затримання Саакашвілі.

Уранці 5 грудня до квартири Саакашвілі прийшли з обшуками. В СБУ повідомили, що силовики відомства надають оперативний супровід у межах кримінального провадження, яким займається Генеральна прокуратура. Біля будинку Саакашвілі сталися сутички і пролунали постріли. Поліція застосувала силу. 

Прихильники Саакашвілі заблокували авто силовиків і звільнили політика. Після цього Саакашвілі разом із соратниками попрямував під Верховну Раду, де влаштували мітинг.

Адвокат Маркіян Галабала повідомив Громадському, що правоохоронці не надали постанову, але повідомили, що Саакашвілі затримали за «сприяння злочинній організації» (стаття 256 Кримінального кодексу України).  Згодом це підтвердили в СБУ. 

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що обшуки в Саакашвілі і його затримання пов’язане з підозрою, що його команду фінансував олігарх-утікач Сергій Курченко.

Поділитись: