До квартири, де мешкає позбавлений громадянства України Міхеіл Саакашвілі прийшли з обшуками.

У Києві, до квартири, де мешкає позбавлений громадянства України екс-очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі прийшли з обшуками. Про це повідомив його соратник Давід Сакварелідзе. 

Поблизу будинку сталися сутички між правоохоронцями та прихильниками політика, згодом Саакашвілі затримали.

Речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила, що силовики відомства надають оперативний супровід у межах кримінального провадження, яким займається Генеральна прокуратура. 

За словами Сакварелідзе, обшук почався близько 7-ї ранку. Журналістів та адвоката до квартири не пускали. Сам Саакашвілі вийшов на дах будинку.

Відео: Youtube|Informator.ua

За словами його соратників, разом з ним на даху перебуває і представники СБУ, які намагалися його затримати. Під будинком чергувала патрульна поліція, всередину нікого не пускали. 

Нагадаємо, 3 грудня в Києві влаштували ходу з вимогою «імпічменту президента». Організував марш «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

30 листопада стало відомо, що Саакашвілі продовжили термін законного перебування в Україні на три місяці.

Нагадаємо, наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Поділитись: