УКРАЇНА

Політв’язня Абдуллаєва перевели у медсанчастину сімферопольського СІЗО

30 квітня, 2018 17:57
УКРАЇНА/Політв’язня Абдуллаєва перевели у медсанчастину сімферопольського СІЗО
Зберегти
Вигляд
Незаконно утримуваного у в’язниці в анексованому Криму політв’язня Узеіра Абдуллаєва перевели у медичну санітарну частину Сімферопольського слідчого ізолятора.

Незаконно утримуваного у в’язниці в анексованому Криму політв’язня Узеіра Абдуллаєва перевели у медичну санітарну частину Сімферопольського слідчого ізолятора.

Про це розповіла його дружина Фера Абдуллаєва, повідомляє правозахисна організація «Кримська солідарність».

Рішення про переведення ухвалили після того, як члени російської «Громадської спостережної комісії Криму» разом з дружиною політв'язня відвідали Абдуллаєва в слідчому ізоляторі.

«Звернення з проханням негайного реагування та втручання в долю кримського татарина Узеіра Абдуллаєва, який перебуває у критичному стані, у СІЗО Сімферополя, спрямовані адвокатом Миколою Полозовым Уповноваженому з прав людини Тетяні Москальковій і голові Ради з прав людини Михайлу Федотову», — зазначили у «Кримській солідарності».

30 квітня правозахисники повідомили, що політв'язень Узеір Абдуллаєв потребує негайної госпіталізації. За попередніми даними, у нього зараження крові і йому потрібна термінова госпіталізація.

Речниця МЗС Мар'яна Беца заявила, що Абдуллаєв у критичному стані. Відомство вимагає допустити до нього українських лікарів.

Пізніше громадські наглядачі у Криму заявили про «поліпшення здоров’я» політв’язня Абдуллаєва.

Представництво ЄС засудило порушення прав політв'язня Абдуллаєва.

Пов`язані новини