Військового розвідника, полковника ЗСУ, звільненого з полону бойовиків влітку 2016 року, Івана Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з так званою «ДНР».

Військового розвідника, полковника ЗСУ, звільненого з полону бойовиків влітку 2016 року, Івана Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з так званою «ДНР».

Про це Громадському повідомила дружина полковника Маргарита Кушнірова.

За її словами, за Без'язиковим прийшло четверо осіб у цивільному одязі, показали ордер на обшук, у якому значилося що Іван Без'язиков підозрюється в співпраці з бойовиками самоназваної «ДНР».

«Перебуваючи в полоні незаконного формування самоназваного «розвідувально управління ДНР» вступив до вказанного формування та виконував обов'язки заступника начальника першого відділу агентурної розвідки», —  йшлося в ордері.

З будинку Без'язикова вилучили техніку: комп'ютери, планшети, картки пам'яті, фотоапарати та мобільні телефони.

Наразі він знаходиться в слідчому ізоляторі, де йому надано державного адвоката.

13 грудня відбудеться суд щодо обрання міри запобіжного заходу. Зараз його затримали на 72 години.

Дружина Без'язикова переконана, що її чоловік не винен.

«Так, йому пропонували співпрацю і намагалися вербувати, але він не погодився. Про це знали всі, він розповів, коли вийшов з полону», — сказала вона.

Нагадаємо, що 5 липня  полковника ЗСУ Без’язикова було звільнено з полону бойовиків.

Військового розвідника, полковника Івана Без'язикова повернули з полону в результаті спецоперації СБУ, подробиці якої і досі не розголошуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В полоні я боявся, щоб мене не вивезли до Росії» | Історія полковника Без`язикова.

Поділитись: