Агеєву та трьом іншим бойовикам, які разом з ним потрапили в полон, обрано запобіжний захід за статтею «терористичний акт».

Російський військовий Віктор Агеєв, який воював на Донбасі на боці бойовиків самоназваної «ЛНР» і потрапив у полон під селищем Жолобок Луганської області, наразі перебуває у СІЗО в Старобільську.

Агеєву та трьом іншим бойовикам, які разом з ним потрапили у полон, обрано запобіжний захід за статтею «терористичний акт». Це уродженці Сєвєродонецька Данило Гладков і Андрій Стоянов, а також луганчанин Богдан Венгер.

Так, у письмовій відмові Агеєва надати інтерв’ю журналістам Громадського вказується стаття 258-3 Кримінального кодексу України «Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній».

Крім того, у СІЗО, коментуючи інформацію про його можливе поранення під час полону, повідомили, що зі здоров’ям Агеєва все гаразд.

Справу розслідує слідчий відділ управління СБУ Луганської області, а процесуальне керівництво здійснює Військова прокуратура України, повідомив у коментарі Громадському Головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Усі четверо арештовані без права внесення застави.

Нагадаємо, 25 червня біля Жолобка військові знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб. Кількох бойовиків з підрозділу Агеєва вбили.

Командиром бойовиків виявився російський офіцер, родом з міста Кірова, капітан Олександр Щербак.

Агеєв разом з кулеметником, сапером та снайпером потрапили в полон.

Детальніше, про Агеєва читайте у публікації: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: