Країна хоче, аби будівництво підлягало американським санкціям від 2 серпня 2017 року, де йдеться, зокрема, і про санкції проти РФ.

Польща просить Сполучені Штати накласти санкції на будівництво газопроводу «Північний потік-2». Країна хоче, аби будівництво підлягало американським санкціям від 2 серпня 2017 року, де йдеться, зокрема, і про санкції проти РФ.

Про це повідомив прем’єр Польщі Матеуш Моравецький після зустрічі з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном, передає Gazeta Prawna.

Моравецький додав, що попередня редакція документу щодо санкцій була «неоднозначною та незадовільною» для Польщі.

«Це дуже важливий момент для нас у наших переговорах із США. І це стосується не лише енергетичної безпеки, а й безпеки всієї території регіону. Тіллерсон визнав, що диверсифікація поставок газу повинна бути єдиним пріоритетом для країн Центральної та Східної Європи», — сказав польський прем’єр.

ДИВІТЬСЯ: «Газпром» може обійти вимоги ЄС щодо «Північного потоку-2» —експерт з енергетики.

Раніше голова Європейської Ради закликав якнайшвидше заблокувати «Північний потік-2».

Ще на початку 2017 року стало відомо, що російська нафтогазова компанія «Газпром» самотужки платитиме за будівництво трансбалтійського газопроводу «Північний потік-2», оскільки європейські партнери відмовилися від своїх планів.

ЧИТАЙТЕ: Газогони як енергетична зброя: ризики газової залежності від Росії для ЄС.

Поділитись: