УКРАЇНА

Полтавці пікетували управління Нацполіції через пошкоджені меморіальні дошки

УКРАЇНА/Полтавці пікетували управління Нацполіції через пошкоджені меморіальні дошки
Зберегти
Вигляд

Мешканці Полтави влаштували пікет біля Головного управління Нацполіції в області, через бездіяльність поліції у пошуку вандалів, які зруйнували п'ять меморіальних дошок загиблим українським бійцям.  

Про це повідомляє ГромадськеТБ.Полтава

Близько сотні полтавців вимагати від поліції відзвітувати перед громадою про хід розслідування фактів вандалізму, у ніч на 11 вересня.

Пікетувальники розгорнули великий банер з надписом «Побили дошки — не поб'єте пам'ять».  

У свою чергу, начальник Полтавського відділу поліції у області Олександр Терела повідомив, що правоохоронні органи роблять усе можливе, аби знайти винних. 

Серед учасників акції були матері та родичі загиблих учасників бойових дій, дошки яких були зруйновані. Деякі учасники пікету переконані, що руйнування дошок — це не просто акти вандалізму, а прямі прояви сепаратизму у Полтаві.  

Пікетувальники розпочали збір підписів під зверненням до президента, міністра МВС та голови СБУ про бездіяльність місцевих управлінь та щодо проявів сепаратизму в Полтаві.

Як повідомили організатори акції, у середу, 14 вересня, у зв'язку з пошкодженням дошок буде проведено круглий стіл, у якому візьмуть участь міський голова Полтави Олександр Мамай, начальник ГУНП Олег Бех, начальник Управління СБУ в Полтавській області Олександр Кривич і родичі загиблих. 

Пов`язані новини