Війна

Полторак і Меттіс узгодили дату постачання Javelin в Україну

24 квітня, 2018 17:20
Війна/Полторак і Меттіс узгодили дату постачання Javelin в Україну
Зберегти
Вигляд
Міністр оборони Степан Полторак заявив, що під час свого останнього візиту у США погодив  главою Пентагону Джеймсом Меттісом дату постачання в Україну протитанкових систем Javelin.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що під час останнього візиту в США погодив з главою Пентагону Джеймсом Меттісом дату постачання в Україну протитанкових систем Javelin.

Про це він сказав в інтерв'ю ВВС Україна.

Полторак запевняє, що Javelin доставлять в Україну вчасно.

«Під час останнього візиту (до США) 2 лютого цього року ми домовилися з міністром оборони Меттісом про дату. Я точно знаю, коли вони будуть, ми до цього готуємося. Ми відібрали людей і готуємо їх. Вони проходять теоретичну підготовку, вивчають різні протитанкові системи, не тільки Javelin», — зазначив Полторак.

Він також сказав, що, на його думку, не варто переоцінювати важливість Javelin.

«Бо якби в нас було 10 тисяч Javelin, це одна справа, але коли в нас 35 цих установок — зовсім інша. Тому давайте ми спочатку їх отримаємо, а потім ви дізнаєтесь, як ми їх використовуватимемо», — пояснив він.

Полторак також додав, що Україні вдалося подолати блокаду на поставку озброєння й техніки, яка була в 2014 році.

Нагадаємо, 2 березня Порошенко підтвердив остаточний продаж Javelin Україні від США.

Напередодні Держдепартамент США схвалив пропонований продаж Україні протитанкових ракет і ракетних установок Javelin на суму 47 мільйонів доларів.

Наприкінці січня повідомлялося, що Сполучені Штати Америки  почали підготовку до передачі Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Нагадаємо, що в Держдепі США заявили про готовність надати Україні оборонне озброєння

ЧИТАЙТЕ: Багато шуму про ракетні комплекси «Джавелін».

Пов`язані новини