Наприкінці квітня Антитерористична операція на Донбасі завершиться  та отримає новий формат під керівництвом Об'єднаних сил.

Наприкінці квітня Антитерористична операція на Донбасі завершиться  та отримає новий формат під керівництвом Об'єднаних сил.

Про це інтерв'ю BBC повідомив міністр оборони Степан Полторак.

«30 квітня ми завершуємо проведення АТО і переходимо до проведення операції Об'єднаних сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом», — сказав він.

Полторак зазначив, що Міноборони вже підготувало органи військового управління, які виконуватимуть завдання в Донецькій і Луганській областях.

«Були проведені навчання, і буквально під час розмови з вами (інтерв'ю записували 21 квітня — ред.) здійснюється передислокація органів військового управління, заміна частин і підрозділів, реструктуризація військових частин і їх заміна», — повідомив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:  хто такий Сергій Наєв

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

 

Поділитись: