На невідомий гаманець перевели 94,5 тисяч біткоїнів, що за нинішнім курсом відповідає понад $1 млрд. Сума відправлена ​​туди із 15 різних гаманців.

Про це повідомив бот Whale Alert, що відслідковує всі великі угоди на ринку криптовалюти.

Після переказу цей гаманець зайняв четверте місце за обсягом суми, яка на ньому знаходиться, і перше місце, якщо не враховувати гаманці, пов'язані з кріптовалютними біржами.

На думку експертів, цей переказ може бути спробою будь-якого великого гравця ринку криптовалюти перевести гроші з біткоїнів, що при такій сумі може привести до хаосу на ринку. Крім того, деякі експерти вважають, що ця транзакція може бути пов'язана з криптовалютною платформою Bakkt, яка буде запущена вже у вересні. Однак не виключено і те, що це звичайний переказ між гаманцями.

Раніше суд західного округу Палм-Біч у Флориді (США) зобов'язав Крейга Стівена Райта передати 410 тисяч біткоїнів родині покійного бізнес-партнера Дейва Клеймана. При поточному курсі криптовалюти це приблизно 4 мільярди доларів.

У ЗМІ Райта кілька разів називали одним із найімовірніших творців боткоїну. У 2015 році Wired і Gizmodo випустили матеріали, в яких стверджувалося, що під псевдонімом Сатосі Накамото насправді ховається австралієць. У 2016 році ВВС та The Economist розповіли, що Райт підписував повідомлення за допомогою цифрових підписів, створені з використанням криптографічних ключів, які належать до першої операції із біткоїнами. У травні 2016 року австралієць підтвердив цю інформацію і заявив, що створив біткоїн разом із Дейвом Клейманом і Хелом Фінні. Проте Райт не надав переконливих доказів, тому багато експертів сумніваються в його твердженнях і причетності до створення найпопулярнішої криптовалюти світу.

Поділитись: