Постачання підприємством «Попаснянський районний водоканал» питної води на непідконтрольну територію Луганської області не можливе через борг за електроенергію у 145 млн гривень

Постачання підприємством «Попаснянський районний водоканал» питної води на непідконтрольну територію Луганської області не можливе через борг за електроенергію у 145 млн гривень.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

«Протягом тривалого часу водоканал забезпечував водопостачанням споживачів ОРЛО, не отримуючи будь якої компенсації за її споживання. За цей час у підприємства накопичилася заборгованість за спожиті ресурси, в тому числі за електроенергію. За дамими керівництва КП, сума боргу за електроенергію складає 145 млн грн, відтак постачання питної води на непідконтрольну територію на даному етапі є неможливим», — йдеться у повідомленні.

За словами заступника міністра Юрія Гримчака, Попаснянський водоканал забезпечував водою близько 50 тисяч людей на підконтрольній Луганщині та ще приблизно 400 тисяч на окупованій території області.

Раніше речник Луганського енергетичного об’єднання повідомляв, що Попаснянський водоканал забезпечений електроенергією настільки, як і до припинення Україною електропостачання на окуповані території Луганщини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: