ENRU

Попаснянський водоканал забезпечений електроенергією — речник ЛЕО

Попаснянський водоканал забезпечений електроенергією настільки, як і до припинення Україною електропостачання на окуповані території Луганщини.

Про це Громадському повідомив прес-секретар ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Євген Насєдкін.

«На Попаснянському водоканалі електроенергія є на тому рівні, на якому була й попередні дні. На початку квітня там були введені обмеження споживання електроенергії, сьогодні ніяких відключень не було. Вода постачається на підконтрольні Україні території у нормальному обсязі і, скоріше за все, трохи зменшилась – але ми можемо лише припускати – і на непідконтрольні території», – сказав він.

Насєдкін також зазначив, що бойовики невдовзі після припинення електропостачання з боку України вимкнули електрику на підконтрольних уряду територіях.

«Постачання електроенергії на непідконтрольні території вимкнули співробітники Укренерго. Вони зробили це майже о 00:00. Протягом приблизно години так звана ЛНР майже відновила електропостачання у всіх населених пунктах. О 1:30 вони вимкнули електропостачання селищам, які розташовані на підконтрольній Україні території: Трьохізбенка, Кряківка, Калаус, Оріхове, Донецьке», – повідомив речник ЛЕО.

За інформацією Насєдкіна, на підконтрольні бойовикам території подається електрика з Росії.

«Наскільки ми знаємо, власних потужностей в них там немає. Єдина така генеруюча потужність – Луганська теплова станція, яка розташована в Щасті. В нас є інсайдерська інформація, що на даний момент вони отримують з Росії. Якби відключення електрики відбулося раніше, в них би так швидко не вийшло цього зробити. Була інформація ще в 2014 році що вони використовують лінію шахти «Побєда», яка йде з Російської Федерації, що вони її ремонтували і використовували», – сказав він.

Нагадаємо, компанія «Укренерго» 25 квітня повністю припинила електропостачання на окуповану Луганщину.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram