ENRU

Пожежу у таборі в Одесі міг спричинити несправний електроприлад — ДСНС

Ймовірною причиною пожежі у дитячому таборі «Вікторія» міг стати несправний електроприлад у кімнаті виховательки.

Про це повідомив начальник Головного управління ДСНС в Одеській області Віктор Федорчак, передають «Українські Новини».

«Найбільш ймовірною причиною пожежі може бути аварійний режим роботи електроприладів, що були в житловій кімнаті №4 на 1-му поверсі того ж будинку. В цій кімнаті проживала вихователька», — сказав він.

Віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час наради обурився, що рятувальникам про пожежу повідомили запізно.

«Фактично 45 хвилин відбувалася пожежа, тільки через 45 хвилин надійшов виклик до органів надзвичайних ситуацій», — обурився Зубко.

Пожежа у дитячому таборі «Вікторія» почалась в ніч на 16 вересня. Спочатку поліція повідомила про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї людини.

Міський голова Одеси повідомив, що у директора табору зупинилося серце і його забрали в лікарню. Однак, поліція затримала директора табору «Вікторія».

Пізніше міськраду Одеси штурмували близько 200 людей. Люди вимагали покарати винних у пожежі в дитячому таборі.  Між присутніми сталася бійка, поліція застосувала газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси