Попри несприятливу епідемічну ситуацію в Харкові дозволили відновити роботу кінотеатрам. А розважальним закладам заборонили працювати після 23:00.

Таке рішення ухвалила 10 липня Харківська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Відвідувати кінотеатри у Харкові дозволили за умови дотримання безпечної дистанції між глядачами та наявності у них захисних масок. Крім того, у закладах обов’язково мають проводити дезінфекцію.

Зазначимо, що за даними Міністерства охорони здоров’я, на 10 липня Харківська область, як і раніше, залишалася у переліку тих, які не можуть пом’якшувати карантинні обмеження, оскільки там коефіцієнт виявлення випадків Covid-19 перевищує 11%.

У міській раді Харкова зазначили, що з 2 по 8 липня у місті на COVID-19 захворіла 271 людина, що становить 87,4% від загальної кількості зафіксованих випадків у регіоні.

Нагадаємо, упродовж минулої доби в Україні зафіксували 800 нових випадків інфікування коронавірусом. Загалом COVID-19 в Україні виявили у 52 843 людей.

Поділитись: