Захист пораненого на військових навчаннях журналіста з Кривого Рогу Слави Волка оскаржить невизнання його потерпілим за одним із проваджень, відкритих щодо інциденту.

Захист пораненого на військових навчаннях журналіста з Кривого Рогу Слави Волка оскаржить невизнання його потерпілим за одним із проваджень, відкритих щодо інциденту.

Про це повідомив його адвокат Максим Гореліков, передає «Радіо Свобода».

За його словами, на своє звернення до військової прокуратури Криворізького гарнізону Південного регіону України щодо визнання Волка потрепілим за одним із проваджень він отримав офіційну відмову.

За фактом поранення оператора на навчаннях відкрито три кримінальні провадження.

«Відкриті провадження за статтею 128 (спричинення тілесних ушкоджень з необережності) та статтею 263 (незаконна зброя). За цією справою питань немає, її веде поліція міста, ми там визнані потерпілою стороною. Було відкрите іще одне провадження – за статтею 420 (недбале ставлення до військової служби). За даним провадженням військова прокуратура має розслідувати дії військових осіб, які організовували дані навчання. За цією справою нас не визнають потерпілою стороною. Ми вважаємо, що це порушення наших прав. Адже дії військових призвели до тяжких наслідків», — прокоментував Гореліков.

Оскаржувати постанову слідчого військової прокуратури адвокат буде в суді, як тільки отримає її текст, поки у захисту є лише лист-відповідь.

У військовій прокуратурі Криворізького гарнізону Південного регіону України поки це повідомлення не коментують.

Раніше міністр оборони Полторак доручив проконтролювати лікування пораненого під час навчань у Кривому Розі оператора.

Нагадаємо, 6 липня криворізький журналіст отримав вогнепальне поранення в шию під час командно-штабних навчань з територіальної оборони в Кривому Розі.

Військовослужбовець, який поранив журналіста, незаконно придбав зброю, носив і зберігав її. Військовий комісар заявив, що журналіста поранили під час незапланованої вправи.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: