Студія Pornhub зняла ролик «Найбрудніше порно» на забрудненому пластиком пляжі з метою зібрати гроші на очищення світового океану.

На відео люди в захисних костюмах прибирають його від сміття, поки пара займається сексом на пляжі, на задньому плані.

За кожен перегляд цього відео сайт обіцяє жертвувати гроші екологічної організації Ocean Polymers. На виручені кошти Ocean Polymers планує запустити танкер, який збиратиме пластик в океані, і переробляти сміття в паливо для власного ж використання.

«Забруднення океану стало однією з найбільш важливих глобальних проблем. І з кожним роком забруднення стає все гіршим. Ось чому вкрай важливо, щоб ми використовували нашу платформу для підвищення обізнаності та стимулювання змін — не тільки на час, а й для майбутніх поколінь», — зазначив президент Pornhub Корі Прайс. Він додав, що хоч Pornhub і «брудний», але сайт не хоче, щоб таким же був світ навколо нас.

В Ocean Polymers вважають, що робота з Pornhub допоможе донести інформацію про забруднення океану до людей, які не замислюються про це.

«Ми всі є частиною проблеми і повинні працювати разом, щоб знайти рішення. Це бренд зі значним глобальним охопленням, що охоплює всю демографію, тому він є дуже ефективною платформою для підвищення обізнаності про проблеми, з якими ми стикаємося сьогодні в наших океанах», — зазначила виконавча директорка Ocean Polymers Хезер Вігглсворт.

Поділитись: