УКРАЇНА

Порошенка можуть допитати по відеозв'язку у справі про держзраду Януковича

21 лютого, 2018 10:56
УКРАЇНА/Порошенка можуть допитати по відеозв'язку у справі про держзраду Януковича
Зберегти
Вигляд
В Оболонському суді Києва, де слухають справу про держзраду Віктора Януковича, президента України Петра Порошенка можуть допитати в режимі відеозв'язку 21 лютого о 14:00.

В Оболонському суді Києва, де слухають справу про держзраду Віктора Януковича, президента України Петра Порошенка можуть допитати в режимі відеозв'язку 21 лютого о 14:00.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Ззазначається, що включенні Порошенка відбудеться з Адміністрації президента.

Клопотала про це сторона обвинувачення, посилаючись на щільний робочий графік президента та на листа, який вони отримали від Адміністрації президента.

«Президент України є головою держави. Він представляє нашу країну в зовнішніх відносинах. В цьому ж листі було зазначено, що є ряд офіційних заходів, які завчасно плануються. І ці відносини мають загальнодержавні значення для нашої країни. Саме тому сторона обвинувачення клопоче про допит в режимі відеоконференції», — зазначили прокурори.

Водночас адвокати Януковича наполягали на особистій присутності президента у залі суду.

«Петро Порошенко — президент України. Не треба його ховати за дистанційним допитом», — сказав адвокат Януковича Віталій Сердюк.

Водночас планують допитати Володимира Єльченка, який з липня 2010 указом президента Януковича призначений надзвичайним та уповноваженим послом України в Російській Федерації, а нині постійний представник України в Разі безпеки ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців.

Раніше адвокати Януковича наполягали, аби суд долучив до матеріалів справи фрагмент інтерв'ю секретаря РНБО Олександра Турчинова Громадському, де той розповідає про стан армії на початку війни, зокрема під час анексії Криму.

Турчинов є одним зі свідків у справі про державну зраду Януковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини