Президент Петро Порошенко заявив, що в нього не треба запитувати, чому корупціонери не сидять у в'язницях. Адже він не може телефонним дзвінком впливати на рішення суддів.

Про це президент Петро Порошенко заявив на зустрічі з експертами громадських організацій у Києві.

«Чому їм (антикорупційній структурі — ред.) створили умови, а відповідальність за те, що не сидять корупціонери, несе президент. Ну де ж справедливість», — сказав Порошенко.

«Я не кат і не суддя, і в повноваженнях президента, принаймні президента Петра Порошенка, немає права дзвінком телефону судді запроторювати за грати. Те, що від мене вимагають. Я якраз проти цього боровся, бо ми — європейська країна», — додав він.

Він зазначив, що питання «чому корупціонери не сидять» до керівників антикорупційних структур у нього таке ж, як і у громадян.

9 квітня президент Петро Порошенко заявив, що бачить свої помилки в кадровій політиці і тому обіцяє більше не призначати на посади бізнес-партнерів і близьких людей.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: