Президент Петро Порошенко заявив, що бачить свої помилки в кадровій політиці і тому обіцяє більше не призначати на посади бізнес-партнерів і близьких людей.

Чинний глава держави розповів про дві свої найбільші помилки.

«Перша помилка є комунікаційна: стратегічна комунікація була повністю зруйнована, рішення приймалися кулуарно, а навіть якщо вони були правильними, вони не викликали довіри в суспільстві», — сказав Порошенко в ефірі телеканалу ICTV.

Він обіцяє, що зміна стратегічною комунікації буде «правилом наступних п’яти років» в разі його перемоги на виборах. 

«Друга помилка — помилка в кадровій політиці. Були очевидні помилки в призначенні тих чи інших прізвищ. Я не буду називати прізвища, але хочу наголосити наступне — ніяких бізнес-партнерів, ніяких близьких людей Петром Порошенком більше призначено не буде, поки він є президентом, в тому числі під час другого терміну», — резюмував чинний президент.

Нагадаємо, про ці дві помилки Порошенко говорив під час зустрічі з громадськими активістами 6 квітня. За словами виконавчої директорки Центру протидії корупції (ЦПК) Дар'ї Каленюк, яка була на зустрічі, президент також виступив за перезавантаження Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Також Порошенко під час зустрічі пообіцяв підписати подання про звільнення очільника Херсонської держадміністрації Андрія Гордєєва, відставки якого вимагають активісти ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?». Заяву про відставку Гордєєв написав 6 квітня.

Поділитись: