Президент Петро Порошенко створив канал у месенджері Telegram, де називає підписників френдами і проводить різні опитування, часто зі схожими варіантами відповідей.

Свій канал Порошенко створив наприкінці лютого, перший допис там з’явився на початку березня. Проте кількість підписників стала стрімко зростати після першого туру виборів, на яких чинний президент посів друге місце, набравши трохи менше 16% голосів. Тоді Порошенко заявив, що «розуміє невдоволення молоді».

Зараз на канал Порошенка підписані понад 40 тисяч людей.

Як і в інших своїх соцмережах, у Telegram Порошенко активно висвітлює свою діяльність, часто пропонуючи підписникам висловити своє ставлення до певної події: вибрати Порошенко пропонує з двох варіантів — «класс» (піднятий вверх великий палець) або сердечко.

Після першого туру виборів президент оголосив «тотальну мобілізацію» прихильників і дав таке завдання: «надішліть своїм 5 друзям повідомлення із закликом приєднатись на мій Телеграм-канал».

А після пропозиції Володимира Зеленського провести дебати на НСК «Олімпійський» Порошенко запитав у підписників, як вчинили би вони — «чинили законно» або «порушили закон». Водночас він наголосив, що це «риторичне питання».

Проте згодом президент погодився на пропозицію Зеленського провести дебати на стадіоні, хоча й у БПП казали, що Порошенко «європеєць і на стадіоні зустрічатись не буде».

Також президент проводить різні опитування серед підписників, наприклад, про пріоритети у розвитку України, чи прийде Зеленський на дебати або щодо підтримки самого Порошенка.

Останнє опитування на каналі президента, в якому він називає підписників френдами, звучить так: «який твій вибір 21 квітня», тобто в день другого туру виборів глави держави.

В опублікованому до цього опитування відео Порошенко зазначив, що проти нього багато висловлюються «у соцмережах, на телебаченні та біля урн для голосування».

«Друзі, я всіх почув. І тих, хто голосував за мене — дуже дякую вам за це, і тих, хто підтримав інших кандидатів. Зробив висновки. У нас вільна країна вільних людей. І Україна має такою залишитися, якщо ми не дамо перетворити нас на Росію», — сказав він.

Порошенко вважає, що для цього в Україні має бути сильний президент і головнокомандувач, «а не слабак».

Нагадаємо:

Поділитись: