Війна

Порошенко доручив посилити забезпечення Авдіївки

Війна/Порошенко доручив посилити забезпечення Авдіївки
Зберегти
Вигляд
Наразі в місті функціонує опалення, діють пункти обігріву та видачі їжі, є запаси питної води.

Президент України Петро Порошенко доручив Координаційному центру Донецької області посилити забезпечення Авдіївки, постраждалої в ході обстрілів з боку угруповань бойовиків. Наразі в місті функціонує опалення, діють пункти обігріву та видачі їжі, є запаси питної води.

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у мережі Facebook.

«Президент поставив додаткові завдання перед Координаційним центром. До Авдіївки прибули додаткові підрозділи ДСНС із необхідним обладнанням та матеріальним забезпеченням. Прибули також додаткові підрозділи національної поліції та нацгвардії. Також прибули ремонтні служби обленерго та облгазу», — написав він.

Як зазначив Жебрівський, станом на 7:00 в Авдіївці розгорнуто 7 пунктів обігріву населення, населенню видають гарячу їжу.

Голова Нацполіції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін повідомив Громадському, що в місті працює опалення і загалом ситуація під контролем, тому евакуацію було вирішено не проводити.

За повідомленням Павла Жебрівського, температура опалення підтримується на належному рівні.

«Завдяки Коксохіму у тепломережі підтримується температура теплоносія на рівні 35 градусів на вході, 29 – на виході», — написав.

За повідомленням голови ВЦА, з обласного бюджету Авдіївці було терміново виділено додаткові кошти в рамках оголошення надзвичайного стану у місті.

«У містах області розгортаються місця прийому мешканців Авдіївки а також дітей у дитячих закладах області. Станом на зараз, одноразово можемо вивозити з міста до 2 тисяч осіб», — написав Жебрівський.

Він також зазначив, що на випадок можливої евакувції мешканців міста скоординовано дії керівників міст і районів області.

«Станом на зараз, впродовж дня можемо евакуювати до 8 тисяч осіб. Міста області, станом на зараз, готові прийняти до 9 тис осіб. У дитячих заклади області готові в будь-який момент прийняти понад тисячу дітей», — написав голова ВЦА.

Раніше повідомлялося, що зранку бойовики обстріляли Авдіївку з «Градів».

Нагадаємо, внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без води та електрики.

Пізніше через ескалацію збройного конфлікту в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

Пов`язані новини