Президент Петро Порошенко і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель засудили напади на представників ОБСЄ та перешкоджання їхній роботі.

Президент Петро Порошенко і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель засудили напади на представників ОБСЄ та перешкоджання їхній роботі.

Про це Порошенко і Меркель заявили під час телефонної розмови, повідомляє прес-служба президента.

Лідери обох держав обговорили ситуацію на Донбасі, відзначивши пріоритетність виконання безпекового компоненту Мінських домовленостей.

«Порошенко і Меркель також засудили напади на представників ОБСЄ та системні перешкоди в їхній роботі. Вони наголосили на важливості проведення розслідування і покарання винних в атаці на патруль ОБСЄ 23 квітня», - йдеться у повідомленні.

Співрозмовники також наголосили на необхідності звільнення заручників.

Порошенко наголосив на неприпустимості проведення будь-яких демонстрацій техніки під виглядом «парадів» на окупованих територіях 9 травня.

Меркель проінформувала президента про підсумки своїх переговорів у Росії 2 травня.

Співрозмовники наголосили на необхідності продовження роботи в Нормандському форматі, зокрема за участі новообраного президента Франції.

Вони також домовилися про подальший графік двосторонніх зустрічей на найвищому рівні.

Нагадаємо, в неділю, 6 травня, в ОБСЄ заявили про те, що на окупованій території Луганської області спостерігачка ОБСЄ зазнала сексуальних домагань з боку чоловіка, «озброєного автоматом АК-47».

Очільник СММ ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан закликав бойовиків не допустити повторення сексуальних домагань до спостерігачів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile