Президент Петро Порошенко хоче почути аргументи голови Нацбанку Валерії Гонтаревої, чому вона вирішила подати у відставку. Тому наразі він не підписав її заяву

Президент Петро Порошенко хоче почути аргументи голови Нацбанку Валерії Гонтаревої, чому вона вирішила подати у відставку. Тому наразі він не підписав її заяву.

Про це заявила представниця президента у парламенті Ірина Луценко після засідання фракції БПП, передає кореспондент Громадського.

«Він зустрінеться з Гонтаревою, він обговорить питання її відставки і в разі, якщо ці аргументи її відставки будуть для нього прийнятними, якщо не вдастся знайти іншого консенсусу, то було обговорено з фракцією, що він проведе консультації кандидатур... але прізвищ не прозвучало», — сказала Луценко.

За її словами, Порошенко ще не зустрічався з Гонтаревою після сьогоднішньої її заяви про рішення піти у відставку.

«Не знаю, чи спробує він її вмовити залишитися, але він хоче почути аргументи Гонтаревої», — зазначила Луценко.

Нагадаємо, що голова Національного банку України Валерія Гонтарєва подала президенту України Петру Порошенко заяву про свою відставку з 10 травня.

Громадське також зібрало 7 фактів про те, чим запам’яталась Валерія Гонтарева на посаді глави Нацбанку.

Гонтарева заявила журналістам, що остаточно вирішила залишити посаду голови Нацбанку і розраховує на погодження своєї відставки президентом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: