УКРАЇНА

Порошенко може внести свій законопроект про антикорупційні суди наступного року

21 грудня, 2017 13:05
УКРАЇНА/Порошенко може внести свій законопроект про антикорупційні суди наступного року
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко, ймовірно, внесе до Верховної Ради проект закону про антикорупційні суди вже в 2018 році.

Президент України Петро Порошенко, ймовірно, внесе до Верховної Ради проект закону про антикорупційні суди вже в 2018 році.

Про це заявила представниця президента у парламенті Ірина Луценко в кулуарах після засідання 21 грудня, передає «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні в четвер відкликала законопроект №6011 авторства ряду парламентаріїв.

Раніше Порошенко заявив, що не має півтора року для того, щоб чекати створення Антикорупційного суду. Голова держави пропонував замість окремого органу створити антикорупційні палати при діючих судах. 

Створення відповідного суду є вимогою міжнародних та антикорупційних організацій-партнерів України. 

18 жовтня повідомлялося, що автори проекту про Антикорупційний суд готові відкликати свій закон для голосування президентського. 

Депутат Мустафа Найєм зауважив, що і раніше нічого не заважало Порошенку зареєструвати закон про створення Антикорупційного суду. 

Однак, 14 листопада депутати вдруге не змогли відкликати  альтернативний закон про Антикорупційний суд. Блокували відкликання, зокрема, депутати від «Блоку Петра Порошенка». 

 

Пов`язані новини