Президент України Петро Порошенко не зміг прибути до Меморіалу Героям Крут у Чернігівській області через погані погодні умови і штормове попередження.

Президент України Петро Порошенко не зміг прибути до Меморіалу Героям Крут у Чернігівській області через погані погодні умови і штормове попередження.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко на початку урочистих заходів до річниці бою під Крутами.

«Сьогодні у наших заходах мав брати участь президент України Петро Порошенко, але через несприятливі погодні умови і через штормове попередження, яке сьогодні відбувається і в Києві, і тут, йому не дали дозволу на приземлення у Чернігівській області. Була ідея щодо пересадки в автотранспорт і прибуття сюди автомобілем, але президент України вважав за неприйнятне, щоб тут вся громада, яка тут зібралася, чекала його тут дві години», — сказав Розенко.

Він підкреслив, що завтра в Україні вже за участі президента відбудеться ще низка урочистих заходів на честь 100-річчя з дня бою під Крутами.

«Тому щирі вибачення від президента України Петра Порошенка за неможливість через погодні умови взяти участь у сьогоднішніх наших заходах», — резюмував Розенко.

Вранці 28 січня з Києва до станції Крути на Чернігівщини відправився «Потяг єднання» до 100-річчя битви під Крутами.

У 1918 році на залізничній платформі в Крутах за 130 км від Києва стався бій між українськими студентами та більшовицькою армією. 

29 січня в Україні вшановують пам'ять загиблих під Крутами, як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Поділитись: