УКРАЇНА

Порошенко перетинав кордон на свята законно та зі своїм паспортом — Держприкордонслужба

22 січня, 2018 18:24
УКРАЇНА/Порошенко перетинав кордон на свята законно та зі своїм паспортом — Держприкордонслужба
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко на свята відвідував Мальдіви з приватною поїздкою законним способом — порушень при перетині кордону не було.

Президент України Петро Порошенко на свята відвідував Мальдіви з приватною поїздкою законним способом — порушень при перетині кордону не було.

Про це йдеться у відповіді Державної прикордонної служби України на запит «Інтерфакс-Україна».

«Інформуємо вас, що всі процедури, пов'язані з перетином державного кордону даною особою, відбувалися відповідно до закону України «Про прикордонний контроль», — йдеться у відповіді.

Крім того, як повідомили у ДПСУ у коментарі УНІАН, президент перетинав кордон з власним паспортом під своїм іменем.

«Це був паспорт громадянина України з таким прізвищем», — заявили у відомстві, відповідаючи на уточнююче питання, чи глава держави використовував власний паспорт при перетині кордону, чи документи оперативного прикриття.

Раніше прес-служба Порошенка наголосила, що президент зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку» Мальдівські острови. Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

Водночас журналісти програми «Схеми» виявили, що президент намагався приховати свою поїздку. Зокрема, за даними журналістів, родина Порошенка літала під чужими іменами. 

ЧИТАЙТЕ: Під час відпочинку на Мальдівах Порошенко орендував окремий острів.

Пов`язані новини