УКРАЇНА

Порошенко підписав закон про відновлення кредитування в зоні бойових дій на Донбасі

16 березня, 2018 23:17
УКРАЇНА/Порошенко підписав закон про відновлення кредитування в зоні бойових дій на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким скасовується обмеження на здійснення кредитування малого та середнього бізнесу на території АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким скасовується обмеження на кредитування малого та середнього бізнесу у зоні бойових дій на Донбасі. 

Про це він заявив під час робочої поїздки на схід країни. 

«Підписав закон, який знімає впроваджені раніше обмеження для кредитування малого та середнього бізнесу на тій частині території проведення операції Об’єднаних сил, яка контролюється Україною», — заявив Порошенко.

Як раніше зазначав депутат БПП Максим Єфимов під час прийняття даного закону, три роки тому було запроваджено мораторій на стягнення заборгованості та продаж застави за іпотечними кредитами. Ці заходи заблокували можливість укладання нових кредитних договорів та суттєво ускладнили діяльність бізнесу на території Донбасу, яку контролює Україна.

«Ми пропонуємо відкрити можливість для перезавантаження договорів виключно для підприємців та виключно за їхнім власним бажанням» , — додав депутат.

Він також зазначив, що банкам досі заборонено змінювати умови та виводити активи з-під дії мораторію в односторонньому порядку.

Раніше повідомлялось, що Україна побила світовий рекорд за кількістю «неробочих » кредитів.

Пов`язані новини