Президент України Петро Порошенко порадив новообраному главі держави Володимиру Зеленському «продовжувати курс Порошенка».

Про це Порошенко заявив, відповідаючи на питання модератора на зустрічі високого рівня, присвяченій 10-річчю «Східного партнерства», передає кореспондентка Громадського у Брюсселі.

«10 років Східного партнерства — це історія успіху. І я зроблю все можливе, аби наступні 10 років також були успішними», — сказав він напередодні, говорячи про успіхи України під час його президентства.

Нагадаємо, у Брюсселі 13 та 14 травня триватимуть заходи, присвячені десятій річниці «Східного партнерства», куди входить Україна, Грузія, Молдова, Азербайджан, Вірменія та Білорусь.

«Східне партнерство» — політична програма Європейського Союзу, започаткована у 2009-му, та спрямована на поглиблення економічних та політичних зв’язків між ЄС та шістьма країнами-сусідами: Україною, Грузією, Молдовою, Азербайджаном, Вірменією та Білоруссю. Ця ініціатива не веде до вступу країни в ЄС, проте допомагає зміцнити стосунки.

  • Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України. Так, за результатами другого туру виборів Зеленський отримав 73,22% голосів виборців (13 541 528 людей), які взяли участь у голосуванні. Його опонент Петро Порошенко набрав 24,45% (4 522 450 людей).
  • Загальна явка у другому турі президентських виборів, який відбувся 21 квітня, склала 18 491 837 виборців (61,37%).
Поділитись: