Кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко порівняв кампанію його опонента, шоумена Володимира Зеленського з сюжетом фільму «Еквілібріум», де лідер певного міста існує лише на екранах телевізорів та смартфонів.

Таку заяву він озвучив на безпековому форумі в Києві.

«Віртуальний кандидат звертається до всіх з постановочними, завченими словами і репліками. Виключно звернення з екранів телевізорів і смартфонів. Це дуже нагадує фільм «Еквілібріум». Там, в уявному місті мешканці можуть бачити свого лідера лише на величезних екранах», — сказав Порошенко.

Він також згадав розв’язку фільму, в якій з’ясовується, що насправді ніякого «лідера» не існує. 

«Існує лише його телевізійний образ, за яким ховається група людей з цинічними інтересами», — сказав Порошенко.

Зазначимо, що у фільмі «Еквілібріум» змальоване футуристичне місто-держава Лібрія після Третьої світової війни, яка спустошила планету. Побоюючись Четвертої, лідери світу створити суспільство, вільне від конфліктів, звільнивши людей від будь-яких емоцій. Лібрією керує рада Тетраграматону, яку очолює «Батько» — самітник, який за межами ради ні з ким не взаємодіє, але його «образ всюдисущого» простежується у всьому місті.

Нагадаємо, за даними опитування соціологічної групи «Рейтинг» другому турі президентських виборів за шоумена Володимира Зеленського готові проголосувати 61% українців серед тих, хто має намір прийти на вибори. Чинного главу держави Петра Порошенка готові підтримати 24%.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись: