УКРАЇНА

Порошенко про Мальдіви: Я перетинав кордон за своїм прізвищем, обов'язки нікому не передавав

28 лютого, 2018 17:00
УКРАЇНА/Порошенко про Мальдіви: Я перетинав кордон за своїм прізвищем, обов'язки нікому не передавав
Зберегти
Вигляд
lead
Президент України Петро Порошенко, подорожуючи на Мальдіви на відпочинок з родиною, перетинав кордон за своїм ім'ям, а усі витрати здійснював з власного банківського рахунку.

Президент України Петро Порошенко, подорожуючи на Мальдіви на відпочинок з родиною, перетинав кордон за своїм ім'ям, а усі витрати здійснював з власного банківського рахунку.

Про це він заявив під час прес-конференції, відповідаючи на питання журналіста стосовно того.

«І літак, і готель зі свого банківського рахунку (сплачував, — ред.) в українському банку і в поданій декларацій протягом тижнів ви зможете у цьому переконатися», — зазначив Порошенко.

Відповідаючи на питання стосовно того, кому передавав президент свої обов'язки на час подорожі, Порошенко відповів:

«Згідно Конституції президент не має право передавати свої обов'язки, тому 24 години на добу я виконую свої функції. І на початку січня я своїх обов'язків нікому не передоручав. КОрдон я перетинав за своїм прізвищем, по своєму паспорту».

Громадське слідкувало наживо за прес-конференцією президента України Петра Порошенка.

ДИВІТЬСЯ: Прес-конференція президента Петра Порошенка 

Прес-служба Порошенка наголошувала, що президент зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку»  Мальдівські острови. Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

Водночас журналісти програми «Схеми» виявили, що президент намагався приховати свою поїздку. Зокрема, за даними журналістів, родина Порошенка літала під чужими іменами. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час відпочинку на Мальдівах Порошенко орендував окремий острів.

Пов`язані новини