УКРАЇНА

Порошенко припускає включення кандидата до ЦВК від «Батьківщини»

25 січня, 2018 12:44
УКРАЇНА/Порошенко припускає включення кандидата до ЦВК від «Батьківщини»
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко припускає включення ще одного кандидата до Центральної виборчої комісії від партії «Батьківщина».

Президент України Петро Порошенко припускає включення ще одного кандидата до Центральної виборчої комісії від партії «Батьківщина».

Про це повідомив депутат від цієї політичної сили Олесій Рябчин.

«Запитав у Президента Порошенко після українського сніданку в Давосі чому ним не подано від фракції «Батьківщина» жодного кандидата в ЦВК. При поважних свідках Президент відповів, що на час розгляду подання від Батьківщини «був тільки старий кандидат», а зараз він «дуже уважно» розгляне нового кандидата і «допускає можливість» додаткового включення», — зазначив він.

Рябчин зазначив, що голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко повідомила та надала докази того, що партія вчасно, відповідно до законодавства, подала кандидатуру кандидат наук, викладач університету ім. Шевченка Андрія Євстігнєєва до складу ЦВК ще у листопаді і це зафіксовано документально.

23 січня президент Петро Порошенко офіційно передав спікеру Верховної ради Андрію Парубію список 13 кандидатів у члени ЦВК. Тепер його має затвердити парламент. Наразі у списку є кандидати від різних політичних сил, окрім «Батьківщини». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юристка Порошенка, заступник Луценка та захисниця Ляшка: Хто рахуватиме голоси на президентських виборах

Пов`язані новини