ENRU

Порошенко: Питання звільнення заручників зайшло у глухий кут

Президент України Петро Порошенко заявив, що питання звільнення заручників у рамках виконання Мінських угод зайшло в глухий кут.

Про це він сказав під час свого виступу на загальних дебатах 72-ї сесії Генасамблеї ООН.

«Питання звільнення заручників в рамках Мінського процесу зайшло в глухий кут. Список українських заручників постійно зростає. Людей постійно захоплюють. Єдиною їхньою провиною є проукраїнська позиція», — заявив голова держави.

Порошенко заявив, що Росія все ще утримує 16 українських політв'язнів на своїй території, найбільш відомими з яких є режисер Олег Сенцов і журналіст Роман Сущенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виступ Порошенка на Генасамблеї ООН

28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

30 вересня 2016 року в Москві був затриманий Роман Сущенко, кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції. Він приїхав до Росії відвідати родичів.

9 грудня 2016 року ФСБ затримала Балуха Володимира в селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму. У ФСБ повідомили, що знайшли під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram