Президент Петро Порошенко у новоствореному Telegram-каналі закликав виборців спілкуватись «мирно та позитивно». Водночас, ще напередодні, Порошенко оприлюднив у каналі відео, у якому заявив, що в Україні має бути сильний президент, «а не слабак».

«Гайз, закликаю кожного спілкуватись з друзями та знайомими, які в першому турі голосували за інших кандидатів. Як ми спілкуємось: мирно та позитивно, жодної агресії», — написав Порошенко.

Президент закликав запрошувати своїх друзів також спілкуватись з іншими «переконливо та без агресії».

Зазначимо, після поразки у першому турі президентських виборів Петро Порошенко почав активно розвивати свій канал у месенджері Telegram, де почав називати підписників френдами і проводити різні опитування.

Після першого туру виборів президент оголосив «тотальну мобілізацію» прихильників і дав таке завдання: «надішліть своїм 5 друзям повідомлення із закликом приєднатись на мій Телеграм-канал».

Раніше Порошенко закликав Володимира Зеленського не уникати дебатів, заявивши «Будьте мужиком, приходьте на дебати».

Нагадаємо:

  • Кандидат в президенти України Володимир Зеленський погодився на дебати з Петром Порошенком, але тільки на стадіоні «Олімпійський» у Києві. Також він заявив про необхідність здати аналізи на алкоголь і наркотики перед дебатами.
  • Порошенко погодився на ці умови та запропонував Зеленському здати аналізи в медпункті стадіону НСК «Олімпійський».
Поділитись: