УКРАЇНА

Порошенко в Мюнхені: Санкції проти РФ працюють

16 лютого, 2018 20:16
УКРАЇНА/Порошенко в Мюнхені: Санкції проти РФ працюють
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко заявляє про ефективність санкцій відносно Росії. Про це він сказав під час безпекової конференції у Мюнхені.

Президент України Петро Порошенко заявляє про ефективність санкцій відносно Росії. Про це він сказав під час безпекової конференції у Мюнхені. 

«Санкції працюють. Якщо хтось ще думає, що санкції неефективні, то нам слід зміцнювати їх в подальшому, в тому числі додаючи нові й закриваючи лазівки в існуючих», — сказав він. 

Порошенко також звернувся до міжнародних партнерів із закликом продовжувати підтримку України. 

«Підтримавши нас, використайте нагоду збудувати більше, ніж порядок у Європі. Захищаючи Україну, ви захищаєте власні суверенітет, територіальну цілісність та незалежність», — додав він. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська гібридна війна перетворюється на світову — Порошенко.

16 лютого у Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це — напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.

В рамках конференції відбудеться зустріч в «нормандському форматі» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі на рівні міністрів закордонних справ. Головними питаннями стануть звільнення заручників і введення миротворців ООН на Донбас.

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що наполягатиме на передачі в міжнародне управління окупованих територій, доки не буде виконано Мінські домовленості. 

Пов`язані новини