УКРАЇНА

Російська гібридна війна перетворюється на світову — Порошенко

16 лютого, 2018 20:12
УКРАЇНА/Російська гібридна війна перетворюється на світову — Порошенко
Зберегти
Вигляд
Гібридна війна, яку веде Росія, поступово перетворюється у повномасштабну Світову гібридну війну.

Гібридна війна, яку веде Росія, поступово перетворюється у повномасштабну Світову гібридну війну.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу на Мюнхенській конференції.

«Кремль не знає меж у своїх прихованих намірах. Немає країни, яка була б так добре знайома з гібридною тактикою Москви, як Україна. Ось чому я закликаю весь світ: у наших з вами інтересах протистояти спробам Росії знищити нашу єдність і зруйнувати наші демократії», — сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ: «Коли шикуються військові — у цьому немає нічого гібридного» — інтерв’ю з естонським військовим експертом.

Нагадаємо, що також під час заходів у Мюнхені міністр закордонних справ України зустрівся з російським колегою Сергієм Лавровим. Після перемовин Клімкін заявив, що вони не змогли ні про що домовитися.

16 лютого у Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це — напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.

В рамках конференції відбудеться зустріч в «нормандському форматі» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі на рівні міністрів закордонних справ. Головними питаннями стануть звільнення заручників і введення миротворців ООН на Донбас.

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що наполягатиме на передачі в міжнародне управління окупованих територій, доки не буде виконано Мінські домовленості. 

Пов`язані новини